Õppematerjalid

 Õpilaste valmistatud postrid

Koeru Keskkooli loodusainete õpetaja Keio Kustavuse juhatusel valmistasid Koeru Keskkooli 9. A ja B klasside õpilased energiatootimise teemalisi postreid. Keskenduti tuuleenergiale ja päikeseenergiale. Osad nendest postritest trükiti ka välja ning pandi näitusele FLL Kask Eesti eelvooru toimumise ajaks.
Õpilaste loodud postrid FLL võistluste ajal saali ukse juures seinal.

Roll up postrid

Esimesed rändnäituse jaoks tehtud postrid valmisid veebruari lõpus. Postrite teemad:
  • päikeseenergia
  • tuuleenergia
  • hüdroenergia
  • lainteenergia
  • tuumaenergia
  • kütused (koos tahke kütuse näidistega)
  • energiasalvestid
Postrite täpne sisu on nähtav spetsiaalsel veebilehel, mis on alles valmimisel.
Postrid olid üleval  FLL Kesk Eesti eelvooru ajal saali sissepääsu kõrval ning terve märtsikuu ning pool aprilli Koeru Keskkooli koridoris. Trükitud postrid Koerus  FLL Challenge Kesk-Eesti eelvooru ajal saali ukse kõrval koridoris.


Õpilased uurisid neid hoolega ja õpetajana on mul olnud kümneid kui mitte sadu põnevaid vestlusi õpilastega nende postrite üle, kuid kahjuks QR koodiga küsimustik tagasiside jaoks ei ole käima läinud. Muusikaõpetajana oli mul keeruline seda oma tundi sisse planeerida ning ringitunni ajal oli õpilastel nii palju tegemist info töötlemise ja rakendamisega oma võistlustöödesse, et mingi küsimustiku täitmine ei mahtunud enam sinna vahele. Kkuu ajaga saime küsimustikule vaid kaks vastust.


Postrid käisid näitusele FLL Challenge finaalis 15. ja 16 aprillil Saue riigikümnaasiumis
Postrid Tammsalu Gümnaasiumis, kus loodusainete õpetajate tubli töö tulemusena tuli tagasisidet esimesel päeval  rohkem kui kaks FLL võistlust ja kuu aega Koeru Keskkooli kokku. Edasi liikusid postrid Kiili loodusainete nädala raames näitusele. 
Pildid Robokaru Robootikakooli FB lehelt https://www.facebook.com/RobokaruMeie roll-up postrid Rakett69 tTeadusstuudios FLL Explore Tallinna näituste ajal.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Projektist

Külaskäigud